Echipa - Asociația Little People

Echipa

CONSILIUL DIRECTOR

Shajjad Rizvi

Președinte

shajjad-rizvi

Katie Rizvi

Vice Președinte
Director Executiv
katie@thelittlepeople.ro

katie-rizvi

Oana Rusu

Membru
Manager operațional
oana@thelittlepeople.ro

0743773843

oana

ECHIPA DE SUPORT OPERAȚIONAL

Hilda Hajdu

Hilda Hajdu

Jurist
hilda@thelittlepeople.ro
0758238841

Laura Răducan

Laura Răducan

Manager regional
laura@thelittlepeople.ro
0758105141

Delia Coldea

Delia Coldea

Manager regional
delia@thelittlepeople.ro
0758105142

Emanuel Schipor

Emanuel Schipor

Patient advocate
Evenimente / proiecte
emanuel@thelittlepeople.ro
0756084330

Alexandru Petrescu

Alexandru Petrescu

Colector de fonduri
alexandru@thelittlepeople.ro
0753101573

COODONATORI SERVICII PENTRU PACIENȚI

Diana Todea

Diana Todea

Secţia de Oncopediatrie de la Institutul Oncologic “Prof. Dr. I. Chiricuţă” din Cluj

Alina Baicu

Alina Baicu

Compartimentul de Oncopediatrie a Spitalului Clinic de Copii din Cluj, Clinica Pediatrie II

Manuela-Horduna-little-people-romania.jpg

Manuela Horduna

Secţia de Hematologie şi Oncologie Pediatrică a Spitalului de Urgenţă pentru Copii “Sf. Maria” din Iaşi

Karola Kalapati

Karola Kalapati

Secţia de Onco-hematologie a Spitalului de Urgenţă pentru Copii “Louis Țurcanu” din Timişoara

Raluca Obaciu

Raluca Obaciu

Compartiment hemato-oncologie, Clinica Pediatrie 2 a Institutului Clinic Fundeni din București

Monica Costea

Monica Costea

Secţia de Oncologie Pediatrică a Spitalului Clinic de Urgenţă pentru Copii “Maria Sklodowska Curie” din Bucureşti

Andreea Dumitru

Andreea Dumitru

Secţia de Oncologie Pediatrică a Institutului Oncologic “Prof. Dr. Al. Trestioreanu” din Bucureşti

Alexandra Petrișor

Alexandra Petrișor

Secţia de Oncologie Pediatrică a Institutului Oncologic “Prof. Dr. Al. Trestioreanu” din Bucureşti

Betti Szekely

Betti Szekely

Spitalul Clinic Județean Mureș, Secția Clinică Pediatrie

Adelina Mihai

Adelina Mihai

Compartiment Onco-pediatrie, Spitalul Clinic Județean Craiova